Narzędzia do wybierania słów kluczowych

planer słów kluczowychPozycjonowanie stron to proces, w którym trzeba dbać o wiele różnych rzeczy – do najważniejszych z nich zalicza się oczywiście wybór odpowiednich słów kluczowych. Wielu specjalistów kieruje się przy czymś takim wyłącznie swoim własnym doświadczeniem,wiedzą czy przeczuciem; warto jednak sięgnąć po bardziej profesjonalną pomoc. Obecnie w sieci znajdziemy całe mnóstwo różnych aplikacji, które mogą być przy czymś takim naprawdę bardzo przydatne – wystarczy jedynie zainteresować się nimi odrobinę bliżej, aby znaleźć wśród nich rzeczywiście odpowiednie dla siebie narzędzie.

Planer słów kluczowych

Google AdWords należy do najciekawszych propozycji. Jest on z jednej strony bardzo prosty, a jednocześnie skuteczny. Pozwala na sprawdzenie między innymi miesięcznych statystyk dotyczących wyszukiwania w sieci poszczególnych słów kluczowych. Znajduje również alternatywne propozycje dla podawanych przez nas słów.

Google Webmaster Tools

Jest następnym narzędziem przygotowanym przez Google, tym razem z myślą o webmasterach i właścicielach stron internetowych. Korzystając z niego będziemy w stanie szybko zrozumieć wszystkie ewentualne błędy jakie popełniamy przy pozycjonowaniu naszej strony Nie jest to jednak standardowe narzędzie, które zaproponuje nam gotową listę słów kluczowych; zamiast tego pozwoli nam na dokładniejsze zaznajomienie się z konkretną branżą.

Ubersuggest

To narzędzie bardzo proste w obsłudze, za pomocą którego szybko otrzymamy wiele ciekawych propozycji związanych ze słowami kluczowymi. Zaletą programu jest bardzo prosta obsługa, która opiera się wyłącznie na wypełnieniu odpowiedniego formularza.

Wordstream

Jest płatnym narzędziem, które jednak oferuje nam bardzo wysoką skuteczność. Oprócz słów kluczowych otrzymujemy tutaj dokładne analizy poszczególnych branż w sieci, dzięki czemu pozwoli nam na znaczne zwiększenie ruchu na naszej stronie.

Keyword Eye

słowa kluczoweRównież jest płatnym narzędziem, przeznaczonym dla najbardziej wymagających już osób. Wszystkie jego funkcje pozwalają na naprawdę dokładną analizę znaczenia poszczególnych słów kluczowych i znaczne zwiększanie skuteczności prowadzonych przez siebie działań.